“آهن و مشتقات آن از پرکاربردترینِ ماده ها در صنعت است. تقریبا پیشرفت صنعتی بدون فولاد امکان پذیر نیست. ستون فقرات بسیاری از صنایع امروز استفاده از این عنصر است. صنایع فولاد و آهن در زمره صنایعی می باشند که نقش برجسته ای در رشد و توسعه کشورهای پیشرفته صنعتی آن ها ایفا نموده است. کاربردهای بی‌انتهای فولاد نشان از ماده ای گران بها می دهد. امروزه آهن یکی از کالاهای راهبردی محسوب می شود. از این ماده ارزشمند ترکیبات مختلفی تولید شده است که کارایی گوناگونی را پوشش می دهد. بهای فولاد به دلیل ویژگی های خاص بیان شده، روزانه در بازارهای جهانی دست خوش تغییرات مکرر است. ”

sign - درباره ما

دفتر شرکت نگین فولاد السا - درباره ما

صنایع نگین فولاد السا ار سال ۱۳۷۸ در قطب فروش آهن آلات بازار تهران شروع به کار نمود. فروش و قیمت رقابتی سبب ارتقا کسب و کار این مجموعه گردیده است. در سال ۱۳۹۷ نگین فولاد با شماره ۵۲۹۹۸۸ موفق به ثبت رسمی شرکت گردید.

معرفی شرکت

  • عرضه انواع آهن آلات ساختمانی و فروش مستقیم بدون واسطه از اکثر کارخانجات تولیدی
  • اعلام روزانه قیمت تیرآهن، قیمت میلگرد، قیمت نبشی و ناودانی
  • عرضه انواع آهن آلات با بهترین کیفیت و متریال عالی جهت استحکام بناهای سازه
  • معرفی بهترین و پایین ترین نرخ باربری مطمئن جهت تحویل در محل پروژه

فروش مستقیم از برترین تولید کنندگان

نگیین فولاد مفتخر است که یکی از عاملیت های رسمی فروش مستقیم از برترین کارخانجات تولید فولاد و اقلام وابسته به آن است. شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت فولاد خراسان و شرکت فولاد ابزار ایرانیان در زمره برترین های حوزه تولید آهن هستند که مورد تایید آن ها هستیم.

نمایندگی فروش مستقیم

در این میان شرکت های متعددی هستند که این مجموعه به صورت مستقیم و رسمی از آن ها اخذ نمایندگی کرده است. اسامی آن ها بدین شرح است: فولاد مبارکه اصفهان، فولاد کاویان، فولاد روهینا، امیرکبیر، فولاد اهواز، فولاد ابهر، فولاد قزوین، فولاد صنعت پروفیل یاران، فولاد بافق یزد، فولاد آریا ذوب، ابرکوه یزد، شکفته، ظهوریان، کرمانشاه، ذوب آهن قزوین (آرین فولاد)، فولاد اکسین اهواز.

چشم انداز پیش رو

کلیه فروش این مجموعه با ارائه فاکتور رسمی، معتبر و قانونی بوده است. سعی کرده ایم با حذف واسطه ها و بالا بردن کیفیت فروش با پروژه های ساختمانی و سازندگان محترم نیز قرارداد کاری داشته باشیم.

اهداف

برای اینکه مشتریان محترم از جای جای ایران بتوانند ثبت سفارش های خود را انجام دهند و با نازل ترین قیمت، محصول خود را در محل پروژه دریافت نمایند، ساز و کارهای متعددی در نظر گرفته شده تا با پایین ترین نرخ کرایه حمل و نقل، کالای خود را در محل پروژه دریافت نمایند.

ارسال بار

تولید کنندگان آهن آلات - درباره ما

شرکای تجاری

تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان زارع

info@neginfoolad.ir
۰۲۱۴۴۴۴۸۲۰۰

شنبه تا چهار شنبه  : ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر
پنج شنبه : ۹ صبح تا ۲ بعدازظهر

ارتباط با ما

همکاری با نگین فولاد - درباره ما

عضوی از ما شوید!

همه سمتهای شغلی

تجربیات خود را برای ما بفرستید!

ارسال رزومه

a4 - درباره ما

آی تی

سایت و فروشگاه

۰۲۱۴۴۴۴۸۲۰۰، داخلی ۴۰۸

a4 - درباره ما

حسابداری

غیر رسمی

۰۲۱۴۴۴۴۸۲۰۰، داخلی ۴۰۱

a4 - درباره ما

حسابداری

رسمی

۰۲۱۴۴۴۴۸۲۰۰، داخلی ۴۰۷

a4 - درباره ما

مجید بندعلی

مدیر فروش

۰۲۱۴۴۴۴۸۲۰۰، داخلی ۲۰۱